Actors Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Peter Facinelli

Go down 
AvtorSporočilo
Dulce Maria
Igralka
Igralka
Dulce Maria


Female Število prispevkov : 122
Join date : 07/07/2009
Age : 28
Kraj : Ihan pri Domžalah

Peter Facinelli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Peter Facinelli   Peter Facinelli Icon_minitimePon Jul 20, 2009 10:58 am

Peter Facinelli: Somrakovski očka


‘Celebuzz’ je pred kratkim opravil intervju z igralcem Petrom Facinellijem.

Peter, ki v ‘Somraku’ igra zdravnika Carlisla Cullena in očeta Robertu Pattinsonu, Ashley Greene in Kellanu Lutzu, pravi, da tudi v resničnem življenju čuti očetovsko ljubezen do igralske zasedbe.

»Še posebej pri snemanju prvega dela. Do njih sem se vedel res očetovsko in čustva so rasla z vsakim dnem, ko sem jih bolje spoznal. V prvem delu so me klicali ‘očka’, kar se mi je zdelo resnično lepo. Nisem še starina, tako da v resnici ne bi mogel biti njihov oče, toda vseeno se mi je zdelo fino, da so v meni videli očetovsko figuro.«

In Peter je oče, ki nima svojega najljubšega otroka. Ko so ga vprašali, kateri mu je najbližji, ni vedel povedati.

»Imam tri hčerke in to je tako, kot da bi rekel, kateri je tvoj najljubši otrok. Spoštujem in imam rad prav vsakega od njih. Drug na drugega smo se navezali kot družina, tako da ne bi mogel zbrati enega od njih, ki mi je najbližji. Zame so vsi moji prijatelji in družina.«

Vir:Točnoto teens
Nazaj na vrh Go down
 
Peter Facinelli
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Actors Life :: Zabava :: Novičke iz sveta slavnih-
Pojdi na: